Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 27.3.2019
Nepřítomné třídy0123456789101112
LA2AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
DZT2ExkExkExkExkExkExkExkExk
Nepřítomní učitelé0123456789101112
Němec Jaromír(Absc)....---....
Altnerová Milada(PedD)CINCINCIN-----
(Absc)CIN
Buchlová Jitka(Nem)....-..ČÍŽ-....
Hnízdilová Miroslava(PedD)....------
Pejchalová Eva(Lek)..KAF..
Skokanová Eva(Sem)............
Šlechtová Helena(Sem)..HORÁ..-..
Štulcová Zdeňka(Lek)..->>>>->>
Změny v rozvrzích učitelů:
Zoubková Miroslava3. hodpřesun <<PSKDDH1(P23)z 3. hod
3. hodpřesun >>PSKDDH1na 3. hod
Bobková Stanislava4. hodpřesun <<VLMLA3 (S1)(PS3)z 6. hod
5. hodpřesun <<VLMLA3 (S1)(PS3)z 7. hod
6. hodpřesun <<VLMLA3 (S1)(PS3)z 8. hod
6. hodpřesun >>VLMLA3 (S1)na 4. hod
7. hodpřesun >>VLMLA3 (S1)na 5. hod
8. hodpřesun >>VLMLA3 (S1)na 6. hod
Krajčovičová Hana1. hododpadáPATLA2A
2. hododpadáPATLA2A
Altnerová Milada1.-8. hod Obecný pedagogický dozor
Bažantová Hana5. hododpadáVKZDZT2
Beňová Eva6. hododpadáOKO2DZZ2zrušeno
Berčíková Iva4. hododpadáFYZLA2A
5. hodpřesun <<FYZZL2A(38)z 28.3. 9. hod
5. hododpadáFYZLA2A
Cintlová Hana0. hodsupl. (ALT Absc)ZSPDZT3(PP 2)dohled
1. hodsupl. (ALT PedD)ZSPDZT3(PP 2)dohled
2. hodsupl. (ALT PedD)ZSPDZT3(PP 2)dohled
3. hodsupl. (ALT PedD)ZSPDZT3(PP 2)dohled
Čížková Marcela5. hodsupl. (BUCH Nem)ANJLA4 (Aj)(P12)přespočetná hod.
Fajstaverová Radana4. hodpřesun <<ANJZL1A (Aj2)(PP 9)z 4. hod
4. hodpřesun >>ANJZL1A (Aj2)na 4. hod
Hanek Tomáš6. hodnavíc VKIDZZ2(26)do úvazku
Hnízdilová Miroslava1.-8. hod Obecný pedagogický dozor
Horáková Dagmar4. hodsupl. (SLE Sem)CHEZL3B(P11)dohled
Hrubcová Soňa1. hododpadáNEJDZT2 (Bj)+
Kafka David2. hodpřesun >>CJLZL3Bna 5. hod
4. hodsupl. (PEC Lek)CJLAZT2(P12)dohled
5. hodpřesun <<CJLZL3B(P11)z 2. hod
Kočová Kateřina7. hododpadáNEJLA2A (Aj)
Kubíček Lukáš4. hodpřesun <<ANJZL1A (Aj1)(20)z 4. hod
4. hodpřesun >>ANJZL1A (Aj1)na 4. hod
Levická Marta1. hodpřesun >>OBNLA2Bna 2. hod
2. hodpřesun <<OBNLA2B(12)z 1. hod
3. hododpadáOBNLA2A
Nedvěd Josef1. hodpřesun >>ZEMZL1Ana 2. hod
2. hodpřesun <<ZEMZL1A(P11)z 1. hod
2. hodpřesun >>ZEMZL1Ana 3. hod
3. hodpřesun <<ZEMZL1A(P15)z 2. hod
Šebková Petra6. hodpřesun <<CHHLA3 (S2)z 8. hod
7. hodpřesun <<CHHLA3 (S2)z 9. hod
8. hodpřesun >>CHHLA3 (S2)na 6. hod
9. hodpřesun >>CHHLA3 (S2)na 7. hod
Ševčík Jan3. hododpadáMHEDZT2
4. hododpadáMHEDZT2
Štulcová Zdeňka7. hodpřesun >>CHTLA3 (S2)na 1.4. 1. hod
Trnečka Lukáš2. hododpadáPRTDZT2
3. hodzměna STPAT4B(P22)
Vekrbauerová Alena2. hodpřesun >>VYZLA2Bna 29.3. 6. hod
6. hodpřesun <<PSY1ZL4B(25)z 7. hod
6. hodpřesun >>PSY1ZL4Bna 7. hod
7. hodpřesun <<PSY1ZL4B(25)z 6. hod
7. hodpřesun >>PSY1ZL4Bna 6. hod
10. hodnavíc PEEDDH2do úvazku
11. hodnavíc PEEDDH2do úvazku
Voleníková Kateřina2. hodnavíc KLPZL3A(11)do úvazku
3. hodnavíc KLPZL3A(11)do úvazku
Waicová Xaya2. hodnavíc URMDZZ2(26)do úvazku
3. hodnavíc URMDZZ2(26)do úvazku
4. hodnavíc URMDZZ2(26)do úvazku
Zahálka Luděk5. hodpřesun <<ANJAZT2 (Aj1)(P32)z 6. hod
6. hodpřesun <<ANJAZT2 (Aj1)(P32)z 7. hod
6. hodpřesun >>ANJAZT2 (Aj1)na 5. hod
7. hodpřesun >>ANJAZT2 (Aj1)na 6. hod
Změny v rozvrzích tříd:
AZT24. hodCJL(P12)suplujeKafka David(PEC)
5. hodANJAj1(P32)přesun <<Zahálka Luděkz 6. hod
5. hodCJLodpadá(PEC)
6. hodANJAj1(P32)přesun <<Zahálka Luděkz 7. hod
6. hodANJAj1přesun >>na 5. hod
7. hodANJAj1přesun >>na 6. hod
AT4B3. hodSTP(P22)změnaTrnečka Lukáš
LA2A1.-7. hod Obecná absence třídy
LA2B1. hodOBNpřesun >>na 2. hod
2. hodOBN(12)přesun <<Levická Martaz 1. hod
2. hodVYZpřesun >>na 29.3. 6. hod
LA33. hodCHTS1přesun >>na 25.3. 0. hod
4. hodVLMS1(PS3)přesun <<Bobková Stanislavaz 6. hod
4. hodCHTS1přesun >>na 25.3. 1. hod
5. hodVLMS1(PS3)přesun <<Bobková Stanislavaz 7. hod
6. hodVLMS1(PS3)přesun <<Bobková Stanislavaz 8. hod
6. hodCHHS2přesun <<Šebková Petraz 8. hod
6. hodVLMS1přesun >>na 4. hod
6. hodCHTS2přesun >>na 1.4. 0. hod
7. hodCHHS2přesun <<Šebková Petraz 9. hod
7. hodVLMS1přesun >>na 5. hod
7. hodCHTS2přesun >>na 1.4. 1. hod
8. hodVLMS1přesun >>na 6. hod
8. hodCHHS2přesun >>na 6. hod
9. hodCHHS2přesun >>na 7. hod
LA44. hodANJAjodpadá(BUCH)
5. hodANJAj(P12)suplujeČížková Marcela(BUCH)
ZA1A1. hodANJAj2odpadá(BUCH)
2. hodANJAj2odpadá(BUCH)
ZA4B1. hodCJLodpadá(SKO)
2. hodCJLodpadá(SKO)
ZL1A1. hodZEMpřesun >>na 2. hod
2. hodZEM(P11)přesun <<Nedvěd Josefz 1. hod
2. hodZEMpřesun >>na 3. hod
3. hodZEM(P15)přesun <<Nedvěd Josefz 2. hod
3. hodCHEodpadá(SLE)
4. hodANJAj2(PP 9)přesun <<Fajstaverová Radanaz 4. hod
4. hodANJAj1(20)přesun <<Kubíček Lukášz 4. hod
4. hodANJAj2přesun >>na 4. hod
4. hodANJAj1přesun >>na 4. hod
ZL1B6. hodTEVodpadá(NĚME)
7. hodTEVodpadá(NĚME)
ZL2A5. hodFYZ(38)přesun <<Berčíková Ivaz 28.3. 9. hod
5. hodCJLodpadá(SKO)
ZL3A1. hodTEVodpadá(NĚME)
2. hodKLP(11)navícVoleníková Kateřina
2. hodTEVodpadá(NĚME)
3. hodKLP(11)navícVoleníková Kateřina
3. hodCJLodpadá(SKO)
7. hodCHEodpadá(SLE)
ZL3B2. hodCJLpřesun >>na 5. hod
4. hodCHE(P11)suplujeHoráková Dagmar(SLE)
5. hodCJL(P11)přesun <<Kafka Davidz 2. hod
5. hodCHEodpadá(SLE)
ZL4B6. hodPSY1(25)přesun <<Vekrbauerová Alenaz 7. hod
6. hodPSY1přesun >>na 7. hod
7. hodPSY1(25)přesun <<Vekrbauerová Alenaz 6. hod
7. hodPSY1přesun >>na 6. hod
DDH13. hodPSK(P23)přesun <<Zoubková Miroslavaz 3. hod
3. hodPSKpřesun >>na 3. hod
DDH210. hodPEEnavícVekrbauerová Alena
11. hodPEEnavícVekrbauerová Alena
DZT27. hodANJAjodpadá(BUCH)
8. hodANJAjodpadá(BUCH)
1.-8. hod Exkurze
DZT30. hodZSP(PP 2)suplujeCintlová Hana(ALT)
1. hodZSP(PP 2)suplujeCintlová Hana(ALT)
2. hodZSP(PP 2)suplujeCintlová Hana(ALT)
3. hodZSP(PP 2)suplujeCintlová Hana(ALT)
7. hodANJAjodpadá(BUCH)
8. hodANJAjodpadá(BUCH)
DZZ22. hodURM(26)navícWaicová Xaya
3. hodURM(26)navícWaicová Xaya
4. hodURM(26)navícWaicová Xaya
6. hodVKI(26)navícHanek Tomáš
6. hodOKO2odpadá(BEN)
Pedagogický dohled u třídy:
DZT2, 1.-8.hod - Altnerová Milada, Hnízdilová Miroslava