Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu Thursday 1. 10.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
DZZ3 ODP ODP ODP ODP ODP ODP ODP ODP
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Filip Karel ..
Filipová Naděžda .. .. .. ..
Horáková Dagmar .. .. .. ..
Šrejberová Valéria - - VAC VAC VAC - - - -
Štursa Jiří - - - - .. .. -
Vohryzková Ida CIP
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
23 Absc
24 Absc
33 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Provazníková Eva
5 odpadá OKO4 DZZ3
6 odpadá OKO4 DZZ3
Bažantová Hana
3 přesun << PSK ZL3A 26 z 4. hod
3 přesun >> PSK ZL3A na 4. hod
4 přesun << PSK ZL3A 26 z 3. hod
4 přesun >> PSK ZL3A na 3. hod
Berčíková Iva
4 přesun << MAT PS1C 31 z 4. hod
4 přesun >> MAT PS1C na 4. hod
5 přesun << FYZ PS1C 31 z 5. hod
5 přesun >> FYZ PS1C na 5. hod
Ciprová Kateřina
1 supl. (VOH LÉK) ANJ AZT3 (Aj2) IC dohled
2 přesun >> ANJ ZL3B (Aj) na 4. hod
4 přesun << ANJ ZL3B (Aj) P15 z 2. hod
Dostál Libor
7 odpadá VKO1 DZZ3
8 odpadá VKO1 DZZ3 zrušeno
Falis Horáčková Jana
7 přesun << OSE PS2B (A) 22 z 7. hod
7 přesun >> OSE PS2B (A) na 7. hod
Pejchalová Taťána
7 přesun << OSE PS2B (B) 21 z 7. hod
7 přesun >> OSE PS2B (B) na 7. hod
Váchalová Lucie
2 spojeno (ŠRE NEM) OSE PS2A (A) 32
2 změna OSE PS2A (B) 32
3 spojeno (ŠRE NEM) OSE PS2A (A) 32
3 změna OSE PS2A (B) 32
4 spojeno (ŠRE NEM) OSE PS2A (A) 32
4 změna OSE PS2A (B) 32
Votrubec Václav
0 přesun >> IKT ZL3B na 2. hod
2 přesun << IKT ZL3B P22 z 0. hod
Změny v rozvrzích tříd
AZT3
1 ANJ Aj2 IC supluje CIP (VOH)
LA4A
0 HHT odpadá (EFIK)
PS1C
4 MAT 31 přesun << BEI z 4. hod
4 MAT přesun >> na 1.10. 4. hod
5 FYZ 31 přesun << BEI z 5. hod
5 FYZ přesun >> na 1.10. 5. hod
PS2A
2 OSE A 32 spojí VAC (ŠRE)
2 OSE B 32 změna VAC
3 OSE A 32 spojí VAC (ŠRE)
3 OSE B 32 změna VAC
4 OSE A 32 spojí VAC (ŠRE)
4 OSE B 32 změna VAC
PS2B
7 OSE A 22 přesun << FAH z 7. hod
7 OSE B 21 přesun << PEJ z 7. hod
7 OSE A přesun >> na 1.10. 7. hod
7 OSE B přesun >> na 1.10. 7. hod
ZL1B
1 BIS odpadá (HORÁ)
2 BIS odpadá (HORÁ)
ZL3A
3 PSK 26 přesun << BAZ z 4. hod
3 PSK přesun >> na 1.10. 4. hod
4 PSK 26 přesun << BAZ z 3. hod
4 PSK přesun >> na 1.10. 3. hod
ZL3B
0 IKT přesun >> na 1.10. 2. hod
2 IKT P22 přesun << VOT z 0. hod
2 ANJ Aj přesun >> na 1.10. 4. hod
4 ANJ Aj P15 přesun << CIP z 2. hod
4 CHE odpadá (HORÁ)
DDH3
1 PARC S1 odpadá (FIP)
2 PARC S1 odpadá (FIP)
3 PARC S1 odpadá (FIP)
4 PARC S1 odpadá (FIP)
DFA1
5 IKT odpadá (ŠTR)
6 IKT odpadá (ŠTR)
DZZ3
8 VKO1 odpadá (EDOS)
0. - 7. les.Odborná praxe
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou