Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace
Class
Teacher
Classroom
Choose timetable from the list above
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace
Choose teacher. . .
Altnerová Milada Bačkovská Dana Baláčková Šárka Barcal Pavel Bažantová Hana Bechyňová Miroslava Bělík Miroslav Benešová Markéta Beňová Eva Berčíková Iva Berková Eliška Bitterová Zuzana Bobková Stanislava Böhmová Tereza Borský Aleš Boušková Jana Bradáčová Pavla Buchal Jan Buchlová Jitka Čejnová Vlasta Čermáková Pavlína Chovancová Veronika Cintlová Hana Ciprová Kateřina Čížková Marcela Dlouhá Blanka Dostál Libor Dvořáková Hana Dvořáková Lenka Elišáková Dagmar Emingrová Jitka Externista Fajstaverová Radana Falis Horáčková Jana Ferklová Šárka Filip Karel Filipová Naděžda Fischerová Květa Freigangová Daniela Fridrichová Eva Geršlová Apolena Hanek Tomáš Herzina Michal Hnízdilová Miroslava Hobst Jan Holečková Marcela Horák Karel Horák Petr Horáková Dagmar Hrtánek Rostislav Hrubanová Zuzana Hrubcová Soňa Hrubec Petr Hypiusová Renata Ilkivová Hana Imlaufová Marie Jandová Eva Janová Jana Jelínková Markéta Jeníková Veronika Jílková Irena Joksch Radek Juchelka Jan Juchelková Kateřina Kafka David Kandlová Jaroslava Kašparová Vlasta Kestřánek Vladimír Kočová Kateřina Kofroň Petr Köhlerová Radka Kolková Jana Kopečná Kristýna Kosáčková Iveta Kováč Martin Kozáková Marcela Kozmová Petra Krajčovičová Hana Král Jozef Král Vlastimil Králová Helena Kramářová Alexandra Kramlová Lada Kreník Jan Krištofová Jiřina Krtková Jitka Kubátová Eva Kudrnová Eva Kulčický Alexandr Kutina Petr Kvasňová Ludmila Laborant Lánová Ivana Levická Marta Loužecká Adéla Magrot Petr Malečková Ivana Malíková Petra Maredová Michaela Marvan Petr Matyáš Břetislav Maxová Hana Miltnerová Andrea Mišičko Roman Moravčík Martin Moravcová Veronika Mrázková Petra Našincová Ladislava Nedvěd Josef Němec Jaromír Nešporová Michaela Nováková Blanka Nováková Eva Olejárová Zora Opltová Marie Ousobská Barbora Pánek Martin Pártlová Dagmar Paulíková Martina Pavlíčková Jana Pavlišová Jaroslava Pechar Vlastimil Pejchalová Eva Pejchalová Taťána Pelcová Zuzana Pidrmanová Jana Plisková Petra Pohořská Jitka Pokladna Laďka Poláčková Eva Poláková Hana Ponertová Jana Postičová Marta Prexler Libor Přibylová Alena Provazníková Eva Průšová Petra Psycholog Psycholog Půlpytlová Jitka Radilová Jaroslava Richter Dominik Říhová Ivana Řízková Dita Rohanová Eva Rosenauerová Alena Rous Miroslav Šácha Ondřej Šebková Petra Sekretariát Sestra 1 Sestra 2 Sestra 3 Sestra 4 Sestra 5 Sestra 6 Severová Barbora Šikulová Miluše Skokanová Eva Škvor Jaroslav Slaninová Helena Slapničková Lenka Šlechtová Dana Šlechtová Helena Smetanová Martina Šmídová Lenka Šotka Jan Šrejberová Valéria Šťastná Blanka Stiborová Ivana Štícha Martin Stoklasová Markéta Štolba Petr Štolbová Marta Stomatolog Struha Karel Stuchlá Michaela Štulcová Zdeňka Stumpfová Alena Stupák Rudolf Štursa Jiří Traplová Zdena Trmal Josef Trnečka Lukáš Urban Karel Urbanová Jitka Váchalová Lucie Vaněčková Hana Vaněčková Jitka Vekrbauerová Alena Veselá Dana Vildová Jiřina Vítová Renata Vohryzková Ida Voleníková Kateřina Votrubcová Jitka Votrubec Václav Vršovská Lenka Waicová Xaya Zahálka Luděk Zamrzla Milan Zoubková Miroslava Zoulová Lucie
0
7:00 - 7:45
1
7:55 - 8:40
2
8:50 - 9:35
3
9:55 - 10:40
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:40 - 13:25
7
13:30 - 14:15
8
14:20 - 15:05
9
15:10 - 15:55
10
16:00 - 16:45
11
16:50 - 17:35
12
17:40 - 18:25
Mon
Den české státnosti
Tue
Wed
Thu
Fri
Powered by